Federale veranderingen per 1 januari

Dit nieuwe jaar bracht niet alleen sneeuw met zich mee. Op 1 januari zijn verschillende veranderingen van kracht geworden.

Allereerst vermelden we het vertrek van pastor Ricardo Pereira. In dienst sinds juli 2016 verlaat Ricardo ons na 10 jaar binnen onze Federatie. Het staat vast dat zijn enthousiasme om het Evangelie te delen in het geheugen gegrift zal blijven. Ricardo is bovenal een man van het terrein, die graag zijn geloof deelt – een missionaris in de ware zin van het woord. Wij danken hem en zijn familie voor deze jaren van dienst en vriendschap. Wij wensen hen alle goeds toe, zowel voor hun gezin als voor de voortzetting van hun missie.

Sinds enkele maanden verleende pastor Tibor Szilvasi al waardevolle ondersteuning bij het beheer van de internationale kerk en de Ghanese groep. Sinds 1 januari maakt hij officieel deel uit van het pastorale team als actieve gepensioneerde. Zijn voorstelling is te vinden in het artikel “Maak kennis met Tibor Szilvasi”.

Ook het Jeugdpunt wordt versterkt dankzij Raquel Archila, lid van de kerk van La Louvière, die ermee heeft ingestemd de afdeling Kinderwerk (MAE) op zich te nemen in samenwerking met Jérôme Raucy.

Tot slot nog een belangrijke mededeling: de oprichting van een nieuw team “Media & Communicatie”, dat zal worden gecoördineerd door David Carballo. Het doel is om de communicatie, zowel intern als extern, te versterken, onder meer via video’s voor onze leden maar ook voor mensen die geen directe band met de kerk hebben. Hiervoor zal op korte termijn een tijdelijke studio worden ingericht, in afwachting van de langere en complexere realisatie van de studio in Braine-l’Alleud. Meer details volgen in de komende weken.

Reacties zijn gesloten.